Svatební oznámení - S017

Svatební oznámení - S017

Pozvánka

Pozvánka
Svatební oznámení ve formě karty, která je jednostranně potisknutá.

Rozměr: š x v;  10,5 x 14,8 cm

Na tento typ svatebního oznámení jsme použili bílý matný 250 g papír.

Na tomto svatebním oznámení je elegantní motiv s damaškovými ornamenty. Ornamenty jsou moderním prvkem dnešní doby, obklopují nás ve všech oblastech našeho života, a proto se s velkou oblibou vyskytují i na svatebních tiskovinách.

Ke svatebnímu oznámení si můžete dále objednat pozvánku ke svatebnímu stolu, jmenovky na stůl, zasedací pořádek svatební hostiny, čísla stolů, Menu, etikety na svatební víno, R.S.V.P. (pozvánka s francouzskou zkratkou - répondez s'il vous plait, znamená v českém překladu odpovězte prosím - potvrďte nebo odmítněte pozvání) a další svatební tiskoviny na Vaše přání. Mohou to být například přebaly na videozáznam ze svatby-DVD nebo svatební krabičky na výslužky v designu Vámi vybraného svatebního oznámení.

Svatební oznámení tiskneme digitální technologií, která se používá při tisku malých nákladů tj. desítky až stovky kusů. Jeho předností j rychlost a operativnost. Umožňuje vytvořit tiskoviny přímo z počítače, a to již od jednoho kusu. K tisku používáme stroje od firmy MINOLTA, OCÉ, XEROX a OKI. Digitálně jsme schopni tisknout jak na hladké papíry, tak na papíry strukturované i ve vyšších gramážích. Digitální tisk u nás využíváme na tisk svatebních tiskovin, vizitek, pozvánek, promočních oznámení, letáků, etiket, samolepek.