Svatební oznámení - S053

Svatební oznámení - S053

Pozvánka

Pozvánka
Svatební oznámení je otevírací, oboustranně potisknuté.

Rozměr: š x v; 10 x 20 cm

Na tento typ svatebního oznámení jsme použili bílý matný 250 g papír.

Na tomto svatebním oznámení jsou hravým stylem použity mladistvé svatební symboly. Rozveselují oznámení Vaší životní události.

Ke svatebnímu oznámení si můžete dále objednat pozvánku ke svatebnímu stolu, jmenovky na stůl, zasedací pořádek svatební hostiny, čísla stolů, Menu, etikety na svatební víno, R.S.V.P. (pozvánka s francouzskou zkratkou - répondez s'il vous plait, znamená v českém překladu odpovězte prosím - potvrďte nebo odmítněte pozvání) a další svatební tiskoviny na Vaše přání. Mohou to být například přebaly na videozáznam ze svatby-DVD nebo svatební krabičky na výslužky v designu Vámi vybraného svatebního oznámení.

Svatební oznámení tiskneme digitální technologií, která se používá při tisku malých nákladů tj. desítky až stovky kusů. Jeho předností j rychlost a operativnost. Umožňuje vytvořit tiskoviny přímo z počítače, a to již od jednoho kusu. K tisku používáme stroje od firmy MINOLTA, OCÉ, XEROX a OKI. Digitálně jsme schopni tisknout jak na hladké papíry, tak na papíry strukturované i ve vyšších gramážích. Digitální tisk u nás využíváme na tisk svatebních tiskovin, vizitek, pozvánek, promočních oznámení, letáků, etiket, samolepek.